fbpx
, ,

Bal Renkli Minik Ayıcık Anahtarlık


Renk: Bal Rengi
Boyu: 11 cm
Paket İçeriği: Anahtarlık (12 adet)
Özellik: Halkası ve zinciri paslanmaz

103,00 

Bal Renkli Minik Ayıcık Anahtarlık

Çiçek buketlerinin süslemelerinde, hediye kutusu tasarımlarında veya pastaneler gibi bazı sektörlerde aksesuar amaçlı kullanılmaktadır. Söz, nişan, düğün, doğum günü partisi gibi bazı özel günlerde misafirlerinize hediyelik olarak da kullanabilirsiniz.

Kullanım Alanları

Çiçek Süslemelerinde Ayıcık Kullanımı

En az 12’li paket halinde satılan peluş ayıcık anahtarlıkları çiçek buketi süslemelerinde veya hediye çiçek konseptlerinde kullanabilirsiniz. Çiçek buketinizin arasına yerleştireceğiniz ayıcıklar hediyenize sevimli bir görünüm katacaktır.

Hediye Kutusu Yapımında Ayıcık Kullanımı

Günümüzün trend haline gelen giftbox hediye kutularını peluş ayıcıklar ile süsleyerek hediyenizi çok daha sempatik bir hale getirebilirsiniz.

Bebek Şekeri Ayıcık Kullanımı

Milli geleneklerimiz arasında da yer alan bebeğin doğumunun 40.gününde okutulan mevlüt sonrası dağıtılan mini hediyelerdir. Hediye olarak klasik hale gelmiş bir kutu içerisinde bebeğinizin fotoğrafı ve magnet kullanmak yerine anahtarlık olarak kullanılan peluş ayıcıkları ekleyerek farklılık oluşturabilirsiniz.

Pasta Süslemelerinde Ayıcık Kullanımı

Doğum günü pastasıi düğün pastası ve şeker hamurundan yapılan özel tasarım pastaların yanı sıra, çiçek sepeti gibi firmaların hediye aksesuarı olarak çok sık kullandığı ürünlerden bir tanesi de küçük peluş ayıcık anahtarlıklardır.

Nişan Hediyesi Kullanımı

Nişanlığınızın rengiyle uyumlu hazırladığınız bir konsept tasarımda eksik kalan bir şeyler olduğunu hissederseniz, bal renkli minik ayıcık anahtarlık ve ya nişanlığınıza uygun renkte bir ayıcık anahtarlık kullanmanız gerektiğinin farkına varmalısınız 🙂

Kargo ve Ürün Teslimi

Siparişiniz sonrasında ürünlerimiz en geç 1 gün sonra kargoya verilmektedir.

Stok kodu: bal-renkli-ayicik-003 Kategoriler: , ,

0 Yorum yapıldı

0.0 puanlama
0
0
0
0
0

Bu oyuncağı ilk inceleyen sen ol! “Bal Renkli Minik Ayıcık Anahtarlık”

Hiç yorum yapılmamış.